www.zoznamubytovania.sk - Ubytovanie Slovensko - úvodná stránka

Chaty, hotely, rodinne domy, kúpele na Slovensku

Ukáž ubytovanie v

Dvor u Luttyov - Bešeňová

Photo - Dvor u Luttyov
Viac fotiek

Dvor u Luttyov
Ivachnová 49, Ivachnová

Max. kapacita: 20 osôb

Contacts

Phone: +421-44-4392428, +421-905288721
Email: v.acer@post.sk

Popis

Penzión u Luttyov sa nachadza v obci Ivachnova, 2 km od termalneho kupaliska Bešeňová.

Penzion je poschodový dom s podkrovím. Garantuje vysoký štandard ubytovania s milým prijatím. Dvoj a trojlôžkové izby sú vybavené televízorom so satelitom a rádiom. .

V penzióne sú 2 kuchyne a 3 kúpeľne. Okrem toho ponúkame apartmán v samostatnej prístavbe s dvomi izbami, kuchyňou a kúpeľňou. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore, prípadne v garáži. K dispozícii je príjemné posedenie pri záhradnom krbe s grilom pod prístreškom. Ponúkame možnosť zapožičania bicyklov a stola na hranie stolného tenisu. Dvor u Luttyov sa nachádza v Ivachnovej 8 km od Ružomberka. Scenériu okolia tvoria Nízke Tatry, Veľká Fatra Chočské vrchy, Západné Tatry – Roháče a Vysoké Tatry. Penzión je postavený pri rieke Váh. Rieka je v tomto úseku rajom pre rybárov. Túto malebnú časť Liptova robí ešte príťažlivejšou termálne kúpalisko v Bešeňovej. Voda z horúcich minerálnych prameňov prúdi do šiestich bazénov. Kúpalisko je v celoročnej prevádzke. Minerálna voda lieči kožné choroby, choroby pohybového ústrojenstva a urologické problémy.

Voda obsahuje lítium, ktoré pôsobí upokojujúco na psychiku človeka. Práve pre tieto priaznivé účinky kúpalisko vyhľadáva stále viac ľudí. Od nášho penziónu je vzdialené 2 km. Len o pár kilometrov ďalej pri Liptovskom Mikuláši nájdete novú superatrakciu – Aquapark Tatralandia, otvorený počas celého roka, kde okrem termálneho kúpaliska môžete využiť množstvo zábavných vodných atrakcií .

Turistom sú od nás dostupné chodníky v Nízkych Tatrách. Z neďalekej Ľupčianskej doliny možno cez Magurku prejsť na ich hlavný hrebeň. Blízke sú aj Chočské vrchy s prekrásnou Kvačianskou a Prosieckou dolinou, Roháče a Veľká Fatra. Lyžiari si môžu vybrať svahy pod Chopkom, na Donovaloch alebo na Maline Brde, kde je od sezóny 2003/2004 nová zjazdovka v dĺžke 4 km.

Spojenie Turistiky, lyžovania alebo návštevy jaskýň s večerným kúpaním pod holým nebom je mocným zážitkom. Priehrada Liptovská Mara ponúka širokú paletu vodných športov. Z Ivachnovej sa môžete vybrať na návštevu skanzenu Liptovskej dediny v Pribiline, skanzenu oravskej dediny v Zuberci – Brestovej či vykopávok na Havránku. Alebo Vás možno priláka architektúra dedinky Vlkolínec, ktorú UNESCO uznalo za svetové kultúrne dedičstvo.

V Ivachnovej nájdete pokoj a ticho. Srdečne Vás pozývame prežiť Váš oddych u nás.

Rezervuj ubytovanie

Fotogaléria

Dvor u Luttyov - Bešeňová -  photo

Dvor u Luttyov - Bešeňová -  photo